2000 yılında yedek parça satış alanında ANKARA 'da faaliyete başlayan YAREN Otomotiv LTD ŞTİ., 1979 yıllarına dayanan köklü bir aile şirketidir. 1979 - 2000 yılları arasında değişik araç guruplarında satış yapmış, 2000 yılından itibaren bu faaliyetlerini (YAREN) markası adı altında sürdürmeye devam etmiştir.

Japon ve Kore araçları başta olmak üzere Uzak Doğu kökenli araba markalarında uzmanlaşan firmamız, toptan satışını net çizgilerle ayırarak bu kolları geliştirmek ve müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına hız kazandırmıştır. Ankara başta olmak üzere yurt içi satış kalitesini ve tüm bölgelere ulaşabilirliliği artırmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Yenilikleri adım adım izleyen deneyimli ekiplerimiz, teknoloji destekli, operasyonel hizmetleri ve kurumsal yönetim anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Yakın gelecekte yerel üreticilerle beraber ortak projelere imza atmayı hedeflemektedir. Firmamız garantisi altında yeni malzemeleri piyasa sunmak, ülkemiz sınırlarında üretilmeyecek malzemeleri ise kendi bünyesinde en uygun maliyetlerle ithal ederek tüketici ile üretici arasında gerçek bir köprü olmayı hedefleşmiştir.