Yrn Blog

22
Kasım

Yeni Honda Civic Akılları baştan Alıyor...

Yeni Honda Civic Makyajlandı

Honda’nın yeni nesil Civic modeli, bir önceki seride sunulan heyecan verici tasarıma sahip olmaması nedeniyle çok eleştirilmişti. Bu eleştiri Avrupa modellerinde olduğu gibi Kuzey Amerika’da satılan farklı yüze sahip versiyonlar için de geçerliydi. Eleştirileri ciddiye alan Honda yetkilileri Los Angeles otomobil fuarında Civic’e yeni bir yüz vereceğini açıkladı.
İç mekan fotoğrafları henüz paylaşılmayan otomobilin köşeli hatlara sahip yüzü Amerika kıtasında satılan Accord modellerini andırırken yeni jant seçenekleri araca daha taze bir hava vermeyi amaçlıyor. Arka tamponunda da ufak tefek rötuşlar bulunan Civic’in incelip bagaj kapağına taşan stopları ve plakalığın etrafının yeniden şekillendirlmiş olması bu bölümde daha ciddi bir duruşun elde edilmesini sağlamış. 
Aracını yeni alan Honda kullanıcıları bu haberden sonra üzülecekler. Yeni tasarım bir öncekine nazaran çok daha güzel yapılmış bence..Önceki tasarım daha çok Honda City'i andırıyordu..


Daha fazla stil. Daha fazla enerji. Daha CivicCivic'in ikonik tasarım felsefesi, göründüğü gibi yeni Civic sedan dinamik bir gelişme olarak, sadece çekici değil, ama aynı zamanda aerodinamik özelliklerini ve performansını artırır.
Karakter sıfırdan sofistike ve zarif bir tasarım oluşturur. Akıcı atletik çizgiler ve geniş tekerlek izi inşa görünüm, bireysel tasarım öğeleri ile tutarlı neresine bakarsanız bakın!